Земляна Ірина

Photo

Земляна Ірина

Безпека для журналістів

  • Безпека, Журналістика, Медіа
  • Київ

Інформація

Посада

Медіаекспертка, тренерка з безпеки для журналістів Інституту масової інформації (ІМІ). Авторка курсу з безпеки для журналістів на Prometheus.

Освіта

Навчалася у Полтавському університеті економіки та торгівлі. Закінчила тренінг для тренерів з безпеки - 1st Option Safety Group; тренінговий модуль для тренерів з безпеки від ОБСЄ; тренінг “Hostile environment” від Dart Center. Вивчала загальний курс з надання першої невідкладної допомоги -  Wilderness Medical Associates International (WMAI).

Досвід та проєкти

Нагороджена Президентом України 7 березня 2015 року Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня. З 2014 року працює медіаексперткою, тренеркою з безпеки для журналістів в Інституті Масової Інформації. Була секретаринею Комісії з журналістської етики (2017 рік). Викладала медіакритику та безпеку журналістів в Інституті журналістики Київського національного педагогічного університету імені Бориса Грінченка (2019 рік). Авторка посібників з безпеки для журналістів “Робота під PRESSом” Посібник для безпечної повсякденної" роботи медійників, "Журналіст і (НЕ) безпека", "Посібник для журналістів, які працюють в небезпечних умовах". Співавторка посібника (безпекова частина) "ЗМІ та вибори: саморегуляція, безпека, закони". Експертка Ради Європи з питань імплементації Стамбульської конвенції та боротьби з гендерно зумовленим та домашнім насильством. Працювала залученою експреткою для ООН Жінки, ОБСЄ.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження