![Photo](https://expertky.povaha.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/361635881_6207813809341125_7617466348175702046_n-346x346.jpg)
Інформація
Посада
Арбітриня першої футбольної Ліги України.
Освіта
Здобула диплом Національного університету харчових технологій. У 2013 році закінчила Школу арбітрів.
Досвід та проєкти
Цікавиться футболом з 8 років. Грала у футбольній команді Вищої Ліги в Чемпіонаті України. Після травми та тривалої реабілітації завершила футбольну кар’єру та перейшла до арбітражу. Судила матчі жіночої першості та чоловічої аматорської ліги. У 2018 році здобула підвищення та почала працювати у другій футбольній Лізі України. З 2019 року судить матчі у Першій футбольній Лізі України.