Зарембо Катерина

Photo

Зарембо Катерина

Аналітика, політологія

  • Аналітика, Політологія
  • Київ

Інформація

Посада

Асоційована аналітикиня Центру "Нова Європа", викладачка Національного університету "Києво-Могилянської академії".

Освіта

У 2008 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "англійська мова і література та переклад" (диплом бакалавра з відзнакою). У 2009 році здобула диплом магістерки з відзнакою. Цього ж року розпочала навчання у University College Dublin (м. Дублін, Ірландія) за спеціальністю "європейські студії" (диплом магістерки з відзнакою). У 2016 - Національний інститут стратегічних досліджень (НІСД, Україна), диплом кандидата політичних наук. Назва дисертації: "Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу та її вплив на безпекові інтереси України".

Досвід та проєкти

Дослідниця у галузі суспільних наук. З 2019 року – асоційована аналітикиня Центру "Нова Європа". З 2016 року викладає на магістерській програмі "Німецькі та європейські студії" у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

У 2017-2019 роках – заступниця директора Центру "Нова Європа" з аналітичної роботи. З 2010 року по 2017 рік працювала в Інституті світової політики.

Стажувалася та перебувала із дослідницькими візитами у Вільному університеті Берліна (Німеччина, 2018 рік), Інституті з міжнародних відносин (Італія, 2018 рік), Єнському університеті імені Фрідріха Шиллера (Німеччина, 2016 рік), аналітичному центрі FRIDE (Іспанія, 2011 рік). У 2010-2011 роках була стипендіатом Інституту відкритого суспільства.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: kateryna.zarembo@gmail.com


Місцезнаходження