Єгорушкіна Катерина

Photo

Єгорушкіна Катерина

Казкотерапія

  • Література, Психологія
  • Київ

Інформація

Посада

Письменниця, казкотерапевтка, сценаристка мультфільмів, фахівчиня з розвитку креативності.

 Освіта

Здобула ступені бакалавра (за спеціальністю «Українська мова та література») і магістра (за спеціальністю «Історія, теорія літератури і компаративістика») у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». На другому курсі отримала Грант президента України для обдарованої молоді, на який видала свою першу поетичну збірку «Пульсація миті». Закінчила аспірантуру на кафедрі психології та конфліктології.

 Досвід та проекти

Авторка книжкових серій «Казкотерапія», «Музична казкотерапія для малят» (унікальна серія про музику з музичним оформленням), «Classica – мацьопам!».

Авторка книжок «Музична подорож Золотого Каштанчика» (2010), «Країна Сніговія» (2011, 2012, 2013), «Будиночок з води» (2011, 2012, 2015), «Дерево Щастя» (інтерактивна книжка, 2012), «Птахи та Янголи» (2014), «Чубчик» (2016), «Ляля сонькає» (2016), «Пригоди Штанька» (2017), «Арчі (екоказка)» (2017, 2019), «Тінь моєї киці» (2019), «Чубчик у лісі» (2019). Твори Катерини увійшли до кількох шкільних підручників.

Книжка «Будиночок з води» увійшла до десяти найкращих книжок для дітей 2012 року (рейтинг «Читають всі») та витримала п’ять перевидань. Книжка «Арчі (екоказка)» стала першою в Україні книжкою для дітей про сортування сміття, а третє видання цієї екоказки вийшло спеціальним шрифтом Antidyslexia.

Членкиня Національної Спілки письменників України та Всеукраїнської арт-терапевтичної асоціації.

Займається казкотерапією з 2006 року. Розробила методики роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Досліджувала питання професійного самовизначення методами арт-терапії.

Авторка та ведуча програми «Чарівний світ казок» на радіо «Марія». Працювала сценаристкою мультсеріалу з мінної безпеки для «Unicef». Підготувала до видання серію книжок «Казки про корпоративні цінності» для кількох міжнародних компаній (Epam, Luxoft, Київстар, Boehringer ingelheim, Bell та ін.). Інноваційний проект Катерини Єгорушкіної «Казки про цінності» здобув Міжнародну премію Event Awards (2016).

Засновниця «Майстерні Доброї Казки» та волонтерського проект «Посилки Доброти» (для дітей загиблих українських військових).

У 2018 року виступила на міжнародній конференції TEDx з темою «Казки та цінності майбутнього».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження