Яцківська Олена

Photo

Яцківська Олена

  • Бізнес, Громадська діяльність, Громадянське суспільство, Економіка, Економічний розвиток
  • Радомишль, Житомирщина

Інформація

Посада

Керівниця Бізнес хабу Радомишльської міської ради, начальниця відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва.

Освіта

Кандидат економічних наук за спеціальністю "Економіка та управління підприємствами", Поліський національний університет

Додаткова освіта: учасниця ініціативи "Громада дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах" за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»(2022). Випускниця Школи місцевого самоврядування DESPRO (Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні") для команд громад (2021). Випускниця Школи місцевого самоврядування DESPRO (Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”) для молодих фахівців ОМС ОТГ у м. Києві. Переможеця Чемпіонату кейсів ОТГ від DESPRO спільно з Casers (2019). Випускниця програми професійних стажуваннь за програмою Professional Fellows Program (PFP) 2019 у США за напрямом "Урядування та суспільство".

Досвід та проєкти

Реалізовані проєкти у 2022-2023 рр.: • "Бізнес хаб Радомишльської громади: центр підтримки малих та середніх підприємств під час війни" за підтримки Посольства США в Україні у рамках програми "Гранти для учасників програм обмінів", 2022 - 2023 рр.; • Інвестиційний паспорт Радомишльської громади 2022, 2023, який розроблено в рамках участі у програмі "Громада дружня до бізнесу" за підтримки U-LEAD з Європою та ГО «Клуб ділових людей Україна»; • "Сади перемоги Радомишльської громади" в рамках участі у Стипендіальній програмі для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства; • Спроможна громада для ведення бізнесу за підтримки програми "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження