Ящук Інна

Photo

Ящук Інна

Освіта

  • Вища освіта, Освіта, наука
  • Хмельницький

Інформація

Посада

Докторка педагогічних наук, декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Освіта

Навчалася у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Здобула вищу освіту зі спеціальності "Початкове навчання та методика педагогіки" у Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Захистила дисертації зі спеціальностей "Теорія та методика виховання" та "Історія педагогіки та загальна педагогіка". Стажувалася у США по міжнародній програмі USAID.

Досвід та проєкти

Працювала вчителем початкових класів в загальноосвітній школі № 26 м. ХмельницькогоЗ 1995 року працює в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії (раніше - Хмельницьке педагогічне училище). У 2000 році Інна Ящук була призначена методисткою та заступницею декана факультету початкового навчання, а з 2003 року — декан факультету. З 2004 року - регіональна партнерка Благодійного Фонду "Україна-3000" у Хмельницькій області. Доцентка кафедри шкільної педагогіки та психології, а з 2009 — професорка кафедри педагогіки та психології Міжнародної Кадрової Академії.

З 2014 року і дотепер обіймає посаду декана факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, очолює в академії Лабораторію гуманної педагогіки, є членкинею правління Всеукраїнської Лабораторії гуманної педагогіки.

Дійсна членкиня (академік) Міжнародної академії наук педагогічної освіти та дійсна членкиня докторських спеціалізованих вчених рад в Рівненському державному гуманітарному університеті та Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

У 2015 році була обрана депутаткою Хмельницької обласної ради та призначена на посаду голови Комісії питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму в Хмельницькій обласні раді. Входила до міжфракційної групи Хмельницької обласної ради "За рівні можливості".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження