Ямщикова Катерина

Photo

Ямщикова Катерина

Регіональна політика

  • Громадська діяльність, Жінки на війна, Жіноче лідерство, Місцеве самоврядування, Регіональна політика
  • Полтава, Україна

Інформація

Посада

Секретарка Полтавської міської ради.

Освіта

Навчалася в Українській медичній стоматологічній академії (нині Полтавський державний медуніверситет), отримала фах лікаря-стоматолога. Учасниця освітніх програм KMBS (Києво-Могилянської бізнес-школи). Випускниця програми БФ «Богдана Гаврилишина» — «Молодь змінить Україну».

Досвід та проєкти

У січні 2013 року, будучи студенткою, відкрила у Полтаві соціально активний заклад «Львівська кав’ярня», яка потім змінила назву на «Місцева кав’ярня». Щорічно у ній проходило понад 200 заходів та ініціатив у векторах екології, підтримки історичної та культурної спадщини, жіночого підприємництва, підтримка місцевого студентства інклюзії, культурного відпочинку, корпоративної культури та благодійництва.

З 2014 року — власниця та управлінець проектів «Кавова дефіляда» у сфері професійного кавового кейтерінгу. В кейсі понад 500 проведених кавових майстер-класів та церемоній. У 2016 році заснувала мануфактурне виробництво (ростер цех) з обсмажування кави. З жовтня 2018 року є власницею та директоркою ТОВ «Кварта Барв» (основний вид діяльності — бізнес-консультації та консалтинг малого та середнього бізнесу, гостьовий експерт).

З 2017 року член ГО «Project & Communication» автор, реалізатор, ментор програми «Крок до підприємництва» (Школа SMM, авторська програма Жіночого підприємництва з задіянням найуспішніших бізнес-леді міста) за підтримки DVV INTERNATIONAL.

З 28 травня 2019 року по грудень 2020 року — працювала заступницею директора Комунального закладу Парк культури та відпочинку перемога, модератор та менеджер програм з реконструкції, інвестицій та розвитку.

Ініціаторка та співорганізаторка громадської акції з підтримки та відродження народних традицій «Полтава щедрує» з 2018 року.

З кінця лютого 2022 року стала однією з ініціаторок створення волонтерського громадського руху «Оборона Полтави».

Політична діяльність. У 2020 році під час місцевих виборів була обрана депутаткою Полтавської міської ради 8-го скликання від партії «Слуга Народу». Є членкинею постійної депутатської комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства. У березні 2021 року очолила міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості» та стала співголовою депутатського об’єднання «Збережемо Полтаву» щодо захисту культурної та архітектурної спадщини.

Військова служба. Наприкінці травня 2022 року добровільно стала до лав ЗСУ — розпочала службу медиком 116-ї окремої бригади територіальної оборони. Звання — сержант.

Підчас виконання військовою частиною бойових завдань на Донеччині виконувала обов’язки начальника медичної служби з евакуації поранених у складі підрозділу «Медики Єтті». За час служби є ініціаторкою освітніх проектів для військових на тему тактичної медицини.

У грудні 2022 року Катерину Ямщикову нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня з нагоди Дня місцевого самоврядування.

В червні 2023 року нагороджена медаллю «За жертовність і любов до України» від ПЦУ за підписом Епіфанія.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження