Верещук Ірина

Photo

Верещук Ірина

Державне управління

  • Держ. управління, Політика, Управління
  • Киів

Інформація

Посада

Віцепрем'єр-міністр, Міністерка з ритань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Освіта

Навчалася у Військовому інституті при Львівській політехніці, який закінчила з відзнакою за спеціальністю "Міжнародна інформація". Закінчила правничий факультет Львівського університету ім. Франка за спеціальністю "правознавство".

З 2008 до 2010 рр. — слухачка у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. За результатами навчання влітку 2009 року проходила стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України, після чого була внесена у кадровий резерв працівників КМУ, нагороджена Подякою та Почесною грамотою КМУ.

З 2011 року — навчання в аспірантурі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, який закінчила з відзнакою.

11 листопада 2015 р. захистила дисертацію на тему: "Організаційно-правовий механізм удосконалення адміністративно-територіального устрою України" (за прикладом проведення реформ у Польщі) та отримала ступінь кандидата наук з державного управління.

Успішно захистила дипломну роботу в Центрі Східноєвропейських студій Варшавського університету (Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego) на тему: "Участь громадян в здійсненні представницької влади в Польщі. Рекомендації для України" та отримала диплом з відзнакою.

У липні 2016 р. отримала диплом Крайової школи адміністрації публічної (Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, KSAP).

Досвід та проєкти

Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. Представниця Уряду у ВРУ з 4 вересня до 15 листопада 2019-го. Народна депутатка України ІХ скликання.

Після закінчення військового інституту 5 років проходила службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України. З травня 2007 до червня 2008 року працювала юристкою Рава-Руської міської ради.

З червня до жовтня 2010 року — заступниця голови Жовківської РДА з гуманітарних питань та зовнішньої політики. 30 жовтня 2010 — обрана мером Рави-Руської.

Як міська голова прикордонного містечка здійснювала міжнародну співпрацю, зокрема, з польським містом Томашовим-Любельським, гміною Любичі Королівської, гміною Телятина.

Кандидатка у народні депутати на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

17 лютого 2015 року склала повноваження міської голови Рави-Руської.

У квітні 2015 року виступила однією з ініціаторок і організаторів Соціальної платформи "Важливий кожен", автором пропозицій соціально-орієнтованих реформ, у її складі презентувала програму реформ у різних містах України.

Презентація діяльності Центру Балтійсько-Чорноморських досліджень і консенсусних практик в Європарламенті, 7-8 грудня 2016, Брюссель

З січня 2016 року - президентка Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик.

Професорка кафедри Загальної та прикладної психології у Інституті екології економіки і права. Доцентка кафедри Політології у Національному педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження