Верещак Ольга

Photo

Верещак Ольга

Партнерські пологи

  • Акушерство, Грудне вигодовування, Права жінок, Психологія
  • Дніпро

Інформація

Посада

Психологиня, доула. Співзасновниця центру розвитку сім'ї "Семицвіт". Співзасновниця та волонтерка в ГО "Природні Права Україна".

Освіта

Закінчила навчальну програму Мішеля Одена для доул у Лондоні (Великобританія) "Paramana doula" та інші його семінари (Нідерланди, Україна, Россія). Навчальний курс для доул Пенні Сімкін"DONA International" у Іерусалимі (Ізраіль). Навчання для консультантів з грудного вигодовування у В.Нестерової. Семінари мексиканськіх традиційних акушерок Анхеліни Мартіни Мірандес та Наолі Вінавер. Семінар "Нові перинатальні технології" єксперта ВООЗ Іона Балагана (Молдова).

Досвід та проєкти

Практикує позитивну терапію, ресурсну арт-терапію, казкотерапію, еріксонівський гіпноз у пологах, Дінамічну Модель Розвитку (DMM) з опорою на теорію прив'язаності у дорослих. Учасниця міжнародних конференцій для доул, лікарів та акушерок (Україна, Россія). Понад 15-ти років готує до пологів сім'ї, які чекають на дитину. Супроводжує пологи у пологовому будинку, як доула (професійна помічниця у пологах).

Спільно з обласним перинатальним центром у місті Дніпро облаштували один із перших в Україні пологових залів для партнерських пологів. Організаторка семінара лікаря Мішеля Одена (Великобританія) у Дніпрі, який відвідало близько 250 лікарів міста та області. Членкиня Европейської доульської мережи EDN. Викладачка навчальної програми для доул центра "Семицвіт".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження