Вакуловська Ірина

Photo

Вакуловська Ірина

Держуправління, ціноутворення

  • Громадська діяльність
  • Київ

Інформація

Освіта:

Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування, інженер – конструктор.

В 2006 році поступила в магістратуру Київського національного економічного університету та 2008 році захистила магістерську дипломну роботу за темою «Оптимізація цінової політики у сфері надання послуг в житлово-комунальному господарстві».

В 2013 році - Національна академія державного управління при Президентові України Інститут підвищення кваліфікації керівник кадрів – підвищення кваліфікації з державного управління та державної політики з контролю за цінами та ціноутворення.

Досвід та проекти:

З 2004 року на державній службі.

2004 – 2007рр – Державна інспекція по контролю за цінами – заступниця начальника відділу контролю на ринках послуг;

2007 – 2012рр – Головне управління житлово–комунального господарства та паливно–енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації – головна спеціалістка фінансово–економічного відділу;

2012 – 2015рр – Державна інспекція України по контролю за цінами – заступниця Директора Департаменту з контролю за цінами на ринках товарів та послуг.

У зв’язку з ліквідацією установи розпочала діяльність приватного підприємця.

Громадська діяльність.

Активна громадська діячка. Членкиня Громадської Ради при Дарницькій РДА, членкиня Жіночої Ради, керівниця соціальних та культурних проектів громадської організації “Добровольчий Альянс”, керівниця дитячих та молодіжних програм.

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження