Ульяніна Мирослава

Photo

Ульяніна Мирослава

Навички здорового життя у мегаполісі

  • Здоров'я, Здорове харчування
  • Київ

Інформація

Посада

Нутриціологиня, менторка здоров’я у мегаполісі.

Освіта

Навчалася в Академії фітнесу – Україна на теоретичному курсі "Дієтологія, консультант із харчування" (I–III рівень); отримала сертифікат дієтолога і консультанта з харчування (dietology, nutrition consultant). Відвідувала семінари-практикуми в Лізі фітнес-дієтологів і нутриціологів та отримала сертифікат дієтолога у фітнесі та спорті. Відвідувала семінари-практикуми у Школі Дієтетики. Пройшла інтенсив у Лізі фітнес-дієтологів і нутриціологів та отримала сертифікат wellness-дієтолога. Пройшла інтенсив у "Школі Дієтетики". Навчалася у школі підготовки професійних фітнес-тренерів PRO FIT STANDART на курсі "Персональний фітнес-тренер", де здобула сертифікат персонального тренера.

Досвід та проєкти

Сертифікована консультантка з харчування, мотиваційна спікерка, авторка і лекторка програм підтримки здоров'я співробітників середнього і великого бізнесу.

Ведуча і консультантка з харчування в реаліті "Зважені та щасливі" (8 сезон) СТБ, Україна. Працює з індивідуальними клієнтами за запитами схуднення, набору ваги, вітамінізації, очищення організму. Надає індивідуальні та групові консультації з питань здоров’я: покращення фізичних показників, підвищення рівня енергії, продуктивності, бажання прожити довше, протидії стресу.

Розробляє індивідуальне харчування під кожного клієнта, виходячи з його фізичних показників, лабораторних аналізів і способу життя. Працює зі сферою міжнародного та локального корпоративного бізнесу. Останні 6 років – у ролі health-менторки, мотиваційної спікерки та тренерки здорових змін.

Спеціалізуюся на прищепленні навичок здорового життя у мегаполісі, мотивацій команд, управлінні здоровими змінами. Займається консультуванням HR у напрямку запровадження здорових трансформацій у корпоративній культурі. Створює, імплементує та супроводжує оптимальну модель корпоративного здоров’я.

Реалізовувала проєкти для компаній: Київстар, EY, Philip Morris Ukraine, YouTube AIR, Biotherm, Kiehl`s, MaryKay, Sanofi.

Постійна учасниця радіо- і ТВ-ефірів. Авторка статей і публікацій з харчування на сайтах MAINCREAM, БЖ на Українській правді, ELLE, bit.ua, tochka.net, IT mama, PINK, Новий Час, WOMO, ФАКТИ, Єдина, Сьогодні, Clutch, Комсомольська Правда (КП в Україні) .

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження