Тягло Катерина

Photo

Тягло Катерина

Культура, соціологія

  • Журналістика, Культура, Освіта, наука, Соціологія
  • Київ

Інформація

PR-менеджмент, комунікації, аналітика, управління арт-проектами та соціологічні дослідження, викладання соціології та суміжних дисциплін.

Співпрацює з благодійними та громадськими організаціями  як арт-менеджерка та PR-менеджерка,  бере участь у міжнародному проекті OpenMediaHub "Бути 20-річним" (журналістка),  також з ТОВ "Be-it" як дослідниця-фрілансерка (соціологічні та маркетингові дослідження). Наукова співробітниця Інституту соціології НАН України, відділ соціології культури та масової комунікації.

Освіта:

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (2002-2007 рр.) - спеціальність "Соціологія", викладач соціологічних дисциплін

Інститут соціології НАН України (2007-2010 рр.) - аспірантура, відділ соціології культури та масової комунікації, захищена дисертація у 2012 році за темою "Репрезентація етнонаціональних ідентичностей у сучасній українській літературі".

Інститут Релігійних наук імені Фоми Аквінського (Київ); курси з журналістики та арт-менеджменту, комунікації для НУО (проект "Голос місцевих ЗМІ" 2016-2017 рр.), курси для журналістів on-line та друкованих ЗМІ від OpenMediaHub (Київ, червень 2018).  Майстер-класи та тренінги з комунікації, PR, громадянської журналістики, прав людини,  тренінги з арт-активізму від ГО "СТАН" (Івано-Франківськ, 2017.)

Досвід і проекти:

Від молодшого наукового співробітника НАН України до виконавчого директора першого андеграундного театру Києва (на проектній основі). Перелік посад досить різноманітний. Основні сфери, в яких працювала- наукові дослідження, викладання, останні пару років - арт-менеджмент. Старша аналітикиня у сфері аналізу інформації, координація проектів у ГО, контент-менеджерка порталу, громадськка журналістка, соціологиня-дослідниця.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: katte.tyaglo@gmail.com


Місцезнаходження