Цибульська Юлія

Photo

Цибульська Юлія

Гендерна політика

  • IT-сфера, Гендерна політика, Громадська діяльність, Освіта, Політика
  • Полтава

Інформація

Посада

Депутатка Полтавської обласної ради, голова ГО "Інша жінка". Засновниця освітнього хабу Insha Osvita (Полтава) та ІТ-компанії UNIYA.

Освіта

Навчалася у Кременчуцькому державному університеті імені М. Остроградського на факультетах "Економіка підприємництва" та "Правознавство".

Досвід та проєкти

Очолювала відділ організації дорожнього руху та паркування в Департаменті транспорту Київської міської державної адміністрації, мала 7 ранг держслужбовця, запускала "єдине вікно" – спрощену дозвільну систему. Випускниця програми інноваційного підприємництва та інновацій в освіті (Ізраїль) Alumni & Innovation in Education and Entrepreneurship Ambassador in Ukraine у MASHAV.

Засновниця освітного хабу Insha Osvita, який є найсучаснішим закладом неформальної освіти у Полтаві та регіоні, ІТ-компанії UNIYA, яку створила під час пандемії COVID-19, голова громадської організації "Інша Жінка". Засновниця та керівниця бізнес-інкубатору для підтримки бізнесу в Кременчуці. Стартап-мейкер, амбасадорка інноваційної освіти та підприємництва (проєкт міжнародної допомоги MASHAV, Ізраїль). Ініціаторка створення Міжфракційного депутатського об'єднання у Полтавській обласній раді "Рівні можливості. Полтавщина".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження