Тетяна Касьян

Photo

Тетяна Касьян

Безбар'єрність

  • Інклюзія, Гендерна рівність, Комунікації
  • Київ

Інформація

Посада

Менеджерка з комунікацій ГО "Точка опори ЮА", проєктна менеджерка Індексу корпоративної рівності та "Союзники в дії", журналістка.

Освіта

Закінчила Маріупольський державний університет за спеціальністю "Міжнародні відносини".

Досвід та проєкти

Менеджерка з комунікацій та проєктна менеджерка ГО "Точка опори ЮА" (з 2019 року). Гендерна консультантка, кураторка напряму роботи з організації наукових лекцій для підлітків в ГО INSCIENCE (з 2020 року). Гендерна консультантка, колумністка у VidSebe (2020). Національна консультантка, кураторка роботи команди проєкту HeForShe Congress у UN Women Ukraine (2019). Головна редакторка сайтів womo.ua та zza.delo.ua (2014-2019).

Упорядниця "Довідника безбар'єрності". Авторка книжки "Про що мовчать" (BookChef). Співавторка збірки казок Awake Not Sleeping: Reimagining Fairy Tales for a New Generation (UN Women).

Координаторка проєкту Cоюзники в дії та Форум союзників "БАМ!" (бізнес/активізм/медіа) - інформаційна кампанія та онлайн-захід про різноманіття та інклюзивність, а також союзників, що підтримують рівні права (з 2020 року).

Співаворка ідеї, контент-редакторка, інтерв’юєрка проєкту "Це робить вона" - інформаційна кампанія, в межах якої було зроблено 100 інтерв’ю з жінками у політиці зі всієї України (2020).

Співавторка ідеї, координаторка роботи креативної команди, контент-редакторка та модераторка заходу "Дій за згоди! Запитай" - інформаційна кампанія та офлайн-захід, присвячений темам гендерно зумовленого насильства (2019).

Співавторка концепції кампанії, авторка ідеї заходів проєкту "Спровокувала?"Facebook - це інформаційна кампанія та ряд офлайн-заходів на сході України, присвячені темам домашнього насильства (2019).

Співавторка ідеї, координаторка роботи команди, контент-менеджерка, менеджерка по роботі зі спікерами, модераторка, авторка сценарію HeForShe Congress - офлайн захід на 500+ гостей, присвячений темам гендерної рівності та інклюзивності у бізнесі (2018, 2019). 

Координаторка роботи команди, контент-менеджерка, менеджерка по роботі зі спікерами, модераторка, авторка сценарію #HearMeToo - інформаційна кампанія з серією інтерв’ю та організація офлайн-заходу (2018). 

Авторка ідеї, координаторка роботи команди, контент-менеджерка, менеджерка по роботі зі спікерами, ведуча, авторка сценарію SHE Congress - офлайн захід на 500+ гостей, присвячений темам гендерної рівності, різноманіття та інклюзивності у бізнесі та суспільстві (2017). 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: taniakasian@gmail.com


Місцезнаходження