Ташева Таміла

Photo

Ташева Таміла

Правозахист

  • Волонтерська діяльність, Громадська діяльність, Права людини
  • Київ

Інформація

Посада

Заступниця Постійного Представника Президента України в АР Крим. Кримськотатарська правозахисниця, громадська діячка, волонтерка.

Освіта

Закінчила Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського за спеціальністю "перекладач з арабської мови".

Досвід та проєкти

Починала свою діяльність, як редактор інтернет-видання "Медіа-Крим".  У 2002 році приєдналася до Кримськотатарського молодіжного центру, де займалася організацією культурних заходів.

Брала активну участь у Помаранчевій революції, організовувала мітинги в Криму. На революції в Києві Таміла познайомилася з представниками громадської організації "Фундація регіональних ініціатив". Згодом вона очолила кримський осередок цієї організації.

У 2006 році стала помічницею депутата Лесі Оробець. Потім працювала аналітикинею у партії "Наша Україна". У 2010 році отримала керівну посаду у видавництві "Наш Формат". Пізніше стала PR-менеджером гурту "ТіК".

Співзасновниця ГО "Крим СОС", яка надає гуманітарну та юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптаціїдля переселенців, а також адвокаційними проєктами.

Членкиня правління Міжнародного фонду "Відродження". З березня 2020 року входить до наглядової ради "Українського інституту".

20 лютого 2019 року Тамілу Ташеву нагороджено Орденом княгині Ольги III ступеня "за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську і волонтерську діяльність".

25 жовтня 2019 року Таміла Ташева стала лауреаткою польської премії Серджіо Вієйра ді Мелло у номінації "Особистість".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження