Сєдая Юлія

Photo

Сєдая Юлія

Гендер, Політика, Права жінок, Соціологія

  • Гендер, Соціологія
  • Харків

Інформація

Посада

Експертка та тренерка Гендерного інформаційно-аналітичного центру "Крона", координаторка проєкту "Жінки – це 50 % успіху України", консультантка Національного Демократичного Інституту Міжнародних відносин (NDI), кандидатка соціологічних наук.

Освіта

Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна (соціологічний факультет і та факультет іноземної філології). У 2005 році захистила дисертацію "Судова влада в умовах трансформації сучасного українського суспільства".

Досвід та проєкти

Діяльність охоплює широкий спектр питань щодо гендерної рівності та антидискримінації, а саме:
– просування участі жінок у політиці та протидії сексизму;
– створення сприятливих умов політичними партіями та державою для участі жінок у виборах як кандидатів, а також урахування всіма учасниками виборчих перегонів інтересів жінок-виборців, які складають більшу частину виборців України;
– рівний доступ жінок та чоловіків до освіти, кар'єри, ресурсів та до прийняття рішень на всіх рівнях суспільного і державного життя;
– протидія всім формам дискримінації та утиску, формування культури поведінки та поваги до всіх людей, не дивлячись на расу, колір шкіри, політичні, релігійні та інші переконання, стать, вік, інвалідність, етнічне та соціальне походження, громадянство, сімейний та майновий стан, місце проживання, мову, а також інші ознаки.

Наукова діяльність пов’язана з такими галузями, як соціологія міжнародних відносин, соціологія права, політологія, стратегія інформаційних війн, психологія тощо.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження