Суханова Тетяна

Photo

Суханова Тетяна

Державне управління

  • Громадська діяльність, Екологія
  • Харків

Інформація

Посада

Співзасновниця та директорка Харківськоїмської громадської організації "Енергія миру".

Освіта

Вищу освіту здобула у Харківському інституті громадського харчування. Друго вищу освіту - «валеолог – педагог» - у Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна. Магістерка державного управління.

Досвід та проєкти

Професійна робота в громадському секторі з 2003р. на посаді генерального директора ХРВ Союзу підпртємців України. Приймала участь в Громадській раді при Харківській облдержадміністрації з 2011р. до 2017р. (голова комітету,член Правління). Винахідниця та авторка проєкту « Щорічний ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів, молоді та сімей» ХМГО «Енергія миру».
- партнерство з проєктом «Зелений пакет-Україна» (ОБСЄ );
- проєкт Всесвітнього Фонду природи в Україні «Я врятував дерево»,
- участь в прес-конференції ІА «УНІАН» (м.Київ) «Прозорість в енергетичному секторі»
(Що приховує енерг.сектор від українців? - дослідження МФ «Відродження»)
- проєкт «Кращі практики енергозбереження на місцевому рівні (спільно з ГО «Центр громадської експертизи» м Київ, Мінжитлокомунгоспом , Фондом «Східна Європа»),
- міжнародна конференція «Покращання співпраці між владою та громадянським суспільством: досвід,моделі та методи» в рамках проєкту «Посилення громадянського суспільства через кордони для розвитку демократії», що впроваджується спільно низкою гр. організацій,Euclid Network (Великобританія),Творч.центр ТЦК,Ресурсн.центр «ГУРТ», Contact Center та інш (Молдова),FDSC (Румунія)European Exchange (Німеччина) за фінансовою підтримкою Фондом демократії ООН (UNDEF).

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: tanmir@ukr.net


Місцезнаходження