Стефанець Інна

Photo

Стефанець Інна

  • Гендер, Культура, Медіа
  • Чернівці

Інформація

Посада

Радійна журналістка на "Суспільному.Буковина". Авторка проєкту "Жінки Буковини".

Освіта

Навчалася у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, філологічний факультет. Закінчила Курси англійської мови при ЧНУ ім. Ю. Федьковича та Курси сучасного менеджемнту при ЧТЕІ КНТЕУ. Консультування з грудного вигодовування/ Центр підтримки грудного вигодовування "Молочні ріки" (2016). Учасниця практикуму "Прикладання до грудей у спільній динаміці діади мати-дитина" та тренінгу "Практичні прийоми допомоги при лактостазі" авторства Т. Кондрашової (2017). Слухачка понад 50 лекцій ресурсу з підвищення кваліфікації консультанток з грудного вигодовуання "Новий рівень".

Досвід та проєкти

Низка лекцій для представниць ЛГБТіК-спільноти м. Чернівці. Спікерка FemTalks із доповіддю "Фемінізм та ГВ" (2017). Партнерка проєкту Safe Space у місті Чернівці (з 2017). Резидентка Львівської Резиденції солідарності у фотопроекті "Годування грудьми у публічному просторі" (2018). Стефанець Інна у радіопередачі "Ранок Буковини: Точка дотику" у рамках Всесвітнього тижня годування грудьми (2017).  Дописувачка у "Львівська група підтримки грудного вигодовування". Дописувачка Інтернет-порталу для батьків. Колумністка у місцевому ЗМІ "Погляд".

З 2020 року - журналістка на "Суспільному.Буковина". Тематика етерів - суспільно-політичні події. Також висвітлює запити людей з інвалідністю (Інклюзія у культурі та ЗМІ) та жінок (Вплив буковинок на розвиток економіки краю, наприклад). Авторка проєкту "Жінки Буковини". Це інтерв'ю про/з діячок із різних сфер, які вплинули на минуле або ж творять сучасність.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: mummy-13@ukr.net


Місцезнаходження