Смольникова Оксана

Photo

Смольникова Оксана

Онкологія у дітей

  • Освіта, наука, Охорона здоров'я, Права людини, Психологія
  • Суми

Інформація

Голова ГО "Батьки онкохворих дітей", координаторка у сфері безоплатного донорства для онкохворих дітей Сумської області.

Освіта:

Магістриня Сумського державного педагогічного університету фізико-математичного факультету, спеціальність - вчителька математики та інформатики (1990-1995).

2018 р - Навчально-тренінговий курс із педагогіки травми Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

2017 р - Учасниця Міжнародної конференції "Досвід США з надання соціальних сервісів
для сімей, які виховують дітей з інвалідністю" у форматі проекту "Соціальні
послуги для дітей з інвалідністю" від ІСЕД за підтримки Посольства США в Україні.

Досвід та проекти:

Мама, що захищає інтереси власної дитини у сфері дитячої онкології та організації життя. Займалася покращенням матеріально-технічного забезпечення онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, забезпеченням Сумської області сепаратором крові, наданням адресної допомоги дітям, що хворі на рак. Лобіювала введення 50% пільги на комунальні послуги для сімей, що виховують онкохворих дітей у місті Суми.

У 2018 - організаторка благодійного заходу "Радійте життю"; соціально-педагогічний супровід онкохворих дітей та їх батьків у форматі "рівний-рівному". Працювала в складі жюрі обласного фестивалю творчості дітей з інвалідністю "Розмай" (2014 - 2016).

У 2013 працювала над проектом "Можливості електронних засобів та дистанційного навчання для дітей, які довгостроково знаходяться на лікуванні".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: sogobodi@gmail.com


Місцезнаходження