Смілянець Олександра

Photo

Смілянець Олександра

Відкриті дані

  • Антикорупційна діяльність, е-демократія, Земельні ресурси
  • Київ

Інформація

Посада

Дослідниця, активістка OpenUp Ukraine.

Освіта

Закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини (двічі була стипендіаткою "Завтра. UA" Фонду Віктора Пінчука). Проходила 8-місячне стажування в комунікаційному відділі Transparency International Ukraine, працювала в аналітичному центрі, перед тим у науковому. Випускниця ІV Антикорупційної школи, (Міжнародний фонд "Відродження", Програма розвитку ООН в Україні, проект USAID "ВзаємоДія!" та проект USAID "Долучайся!"). Успішно завершила професійну навчальну програму для юристів та журналістів — Міжнародну літню школу медіа права від Центру демократії та верховенства права. Пройшла професійну навчальну програму "Masterclass in Polisy Communication" для комунікаційників та аналітиків від CEPOW (Center for Policy Writing). Випускниця міжнародної програми "Nonviolent Resistance Training Program for Civic Activists" (ICNC, Institute Action). Випускниця "Школи Дебатів" від Міжнародного республіканського інституту в Україні (IRI Ukraine). Випускниця та переможниця програми "Молодь змінить країну" (Фонд родини Богдана Гаврилишина). Young Leader на YES 2019 (Ялтинська Європейська стратегія, Фонд Віктора Пінчука).

Досвід та проєкти

Стипендіатка підтримуваної Європейським Союзом Програми стипендій громадянського суспільства Східного партнерства. Авторка проєкту "Citizen Engagement for Transparent Land Management in Rural United Territorial Communities of Ukraine". Учасниця програми для молодих жінок-лідерів Civil Tech Sisters (betterplace lab, Goethe Institute and 1991 Civic Tech Center). Співавторка та координаторка проєкту «Онлайн курс: «Електронна демократія в Україні: онлайн-участь на рівні країни та громад». Засновниця ФБ-спільноти "Прозорі землі у громадах України".  Дослідниця управління земельними ресурсами, е-демократії та е-врядування. Олександра брала участь у міжнародному хакатоні від ЕаР 2020 з ідеєю "Online public map of Land Management Transparency in Hromadas: Transparency Rating", у національному конкурсі проєктів з відкритих даних Open Data Challenge 2020 з проєктною ідеєю «Free land», що увійшла до «коротких списків», та багатьох інших open data хакатонах, антикорупційних проєктах.

Науково-практичні інтереси: відкриті дані, інструменти е-демократії, управління земельними ресурсами в громадах, антикорупційні студії.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: smilyanec23121999@gmail.com


Місцезнаходження