Скорик-Шкарівська Михайлина

Photo

Скорик-Шкарівська Михайлина

Політика

  • Євроінтеграція, Медіа, Політика, Стратегічні комунікації
  • Ірпінь, Київська обл.

Інформація

Посада

Депутатка Ірпінської міської ради, штатна радниця Бучанського міського голови з питань цифровізації, інновацій та гендерно-збалансованої політики

Освіта

Здобула диплом з відзнакою в Інституті журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка. 

Досвід та проєкти

З 1998 року працювала в газеті "Україна молода", згодом – у "Газеті 24”"та тижневику "Лівий берег". Була випусковою редакторкою  програм "Чорним по білому" з Анатолієм Борсюком на телеканалі "1+1".

Авторка спецпроєкту ОБСЄ і МБФ "Відродження" - "Твій вибір" (політична вкладка до 52 регіональних видань зі збалансованим висвітленням перебігу президентської кампанії) у 2004-2005 роках. Політична аналітикиня Українського незалежного центру політичних досліджень (2002-2005 рр). 

Керувала колективом порталу tochkа.net, працювала редакторкою ток-шоу "Ранок з Україною" на ТРК "Україна", головною редакторкою сайту "Подробности". 

З 2015 року - медіа-тренерка. Авторка онлайн-курсів з перевірки інформації та роботи в соціальних мережах.

У 2018-2020 роках реалізувала низку навчальних для учасників з країн Східної Європи стосовно верифікації інформації, протидії російській пропаганді, розвитку медіа та впливу COVID-19 на систему управління та економіку редакцій і медіа-ринок України.

Громадська діяльність

У 2004 році була координатором руху по боротьбі з цензурою на центральних телеканалах України – координувала спротив журналістів проти "темників" Адміністрації президента Кучми на чолі з Віктором Медведчуком.

У 2006-2009 роках очолювала Київську незалежну медіа-профспілку журналістів, де була ініціатором рейтингу "Вороги преси".

У 2013-2014 роках була учасницею журналістських акцій під час Євромайдану, а також висвітлювала події Революції Гідності й окупації Криму в співпраці з медіа України, Польщі, США, Німеччини та Канади.

У 2019 році спільно з УНЦПД ініціювала проєкт #відкритийІрпінь, в рамках якого зроблено аналіз прозорості роботи місцевої влади та видано методичку про органи самоорганізації населення "Як і для чого створюється ОСН. Посібник за досвідом міста Ірпінь".Facebook

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження