Скіпальська Галина

Photo

Скіпальська Галина

Запобігання та протидія насильству

  • Громадська діяльність, Права жінок, Права людини, Протидія домашньому насильству
  • Київ

Інформація

Посада

Виконавча директорка Міжнародного благодійного фонду "Українська фундація громадського здоров'я" та директорка в Україні представництва міжнародної благодійної організації HealthRight International, активістка.

Освіта

Закінчила факультет прикладної математики та інформатики Львівського національного університету ім. Івана Франка. Навчалася в аспірантурі Львівського державного інституту інформаційної інфраструктури, де працювала науковим співробітником і займалась математичним моделюванням екологічних проблем. Магістр менеджменту та публічного адміністрування Київського міжнародного університету, аспірантка Київського університету ім. Б. Грінченка за спеціальністю "соціальна робота".

Досвід та проєкти

Є директоркою проєктів Elton John AIDS Foundation, UNWOMEN , UNICEF, UNFPA, членкинею правління Українського форуму благодійників та членкинею Ради Громадської спілки "Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ". З 2005 року - менеджерка зі зв’язків із громадськістю Представництва благодійної організації "Кожній дитині" в Україні, проєкту ЕС "Розвиток інтегрованих соціальних служб". З 2006 року працює в Представництві міжнародної організації HealthRight International (Право на здоров`я), в минулому "Лікарі світу - США", МБФ "Українська фундація громадського здоров'я". В 2006-2008 роках в цій організації обіймала посаду  координатора USAID проєктів МАМА+ "Профілактика відмов від дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями", з 2008 року - директорка представництва в Україні. З 2008 року працює виконавчим директором МБФ "Українська фундація громадського здоров`я", заснованого HealthRight International (Право на здоров`я) в Україні.

З 2008 року здійснює активну громадську діяльність щодо захисту прав та покращення якості життя дівчат, жінок та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, через насильство, збройний конфлікт, безпритульність, бідність, займається розвитком соціальної сфери, сфери захисту прав дітей, необхідних та доступних соціальних послуг для сімей в громаді.

З 2014 року запустила напрямок надання психологічної допомоги ветеранам АТО/ООС, колишнім полоненим та членам їхніх родин у проєкті "Клініка з прав людини".

З 2018 року запустила проєкт із підтримки та розвитку підліткового здоров'я SupportMe. Бере участь у робочій групі в МОЗ із напрацювання змін законодавства для полегшення підліткам із 14 років доступу до інформації про власне здоров'я та вибору лікаря та медичних послуг без обов'язкової присутності і згоди батьків чи інших законних представників.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження