Шульга Наталія

Photo

Шульга Наталія

Молекулярна біологія

  • Екологія, Наука, Політика
  • Київ

Інформація

Заступниця директора у "Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС". Професорка, проректорка зі стратегічного розвитку у Національному педадогічному університеті ім. М. П. Драгоманова. Засновниця "Українського наукового клубу". Депутатка Київради.

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність - "Біологія", кваліфікація "Біолог-фізіолог рослин, викладач біології та хімії". (1982).

Спеціальний екзекутивний курс з підприємництва (трансфер технологій) у The William E. Simon Graduate School of Business at the University of Rochester (1997-1998).

Кандидатка біологічних наук (1992).

Досвід та проекти

Наукова співробітниця Інституту молекулярної біології та генетики (1980-1995).

Дослідниця при Рочестерському університеті (1997-2005). Займалася дослідженнями у галузі біохімії, молекулярної біології, клітинної біології, мікроскопії та молекулярної генетики. Викладала курси молекулярної генетики та клітинної біології для магістрів та аспірантів.

Віце-президентка та завідувачка кафедри екології у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

Учасниця професійних спільнот "Наукове товариство ім. Шевченка", "Українська асоціація нейронаук", "Топ Клуб", "Асоціація випускників Аспену".

Починаючи з 1987 розробила 3 нових методи і зробила 6 відкриттів в галузі молекулярної і клітинної біології. Має понад 30 наукових публікацій у найкращих реферованих журналах і збірках тез престижних міжнародних конференцій. Високий індекс цитування.

У 2005-2006 зробила аудит НаУКМА; розробила стратегічний план дій, нову систему оцінки і заохочення наукової діяльності викладачів; сприяла внесенню принципів сталого розвитку (концепція Зеленого Офісу) до управління університетом, за що НаУКМА отримала першу національну нагороду за інноваційну зелену стратегію у конкурсі "Екологічна якість та безпека". У 2007 році підготувала і успішно реалізувала start-up план для створення НДО "Український Науковий Клуб".

Отримала нагороду "Волонтер Року 1996" від Ліги кредитних спілок штату Нью-Йорк за внесок у міжнародний кредитний рух (відродження кредитних спілок в Україні).

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: nataliya_shulga@nauka.in.ua


Місцезнаходження