Щерба Дзвенислава

Photo

Щерба Дзвенислава

Сексизм в комп'ютерних іграх

  • ЛГБТ-рух, Права ЛГБТ, Права людини, Соціологія, Стамбульська конвенція
  • Київ

Інформація

Посада

Представниця міжнародного правозахисного руху Amnesty International. Соціологиня, ЛГБТ-активістка.

Освіта

Вивчала соціологію у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

Досвід та проєкти

З 2018 року займається феміністичним і ЛГБТ-активізмом. Організовувала просвітницькі заходи на теми протидії дискримінації ЛГБТ-спільноти та об’єктивації жінок у медіа в НаУКМА. Брала участь у живих бібліотеках в рамках Docudays 2020 та проєкту Cactus Forum 2019. В рамках волонтерства в правозахисній організації Amnesty International в Україні була долучена до створення проєкту "Діджитал і права людини" та є авторкою матеріалів про гендерно обумовлене насильство в онлайн-сфері, сексизм в комп’ютерних іграх та сталкінг. 

З вересня 2019 року працює координаторкою з росту та активізму в Amnesty International в Україні. В рамках роботи в Amnesty International проводила лекції та тренінги на тему протидії гендерно обумовленому насильству, недискримінації та ратифікації Стамбульської конвенції в Україні для різних аудиторій, долучалася до організації дискусій з активістками феміністичного руху з різних міст України та іноземних країн на тему протидії гендерно обумовленому насильству, а також організації феміністичної акції в Краматорську до 8 березня, акції проти сексуальних домагань у армії в рамках флешмобу на підтримку Валерії Сікал 6 грудня 2020 року, а також до роботи організаційного комітету Маршу Жінок* та Маршу Рівності 2021. 

Дзвенислава також займається дослідницькою роботою та є авторкою соціологічних досліджень "Діяльність ЛГБТ-руху в Україні протягом 2014-2019 років" та "Прояви інтерсекційності у діяльності лесбійського та феміністичного руху в Україні". 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження