Шерман Ганна

Photo

Шерман Ганна

  • Журналістика, Культура, Культурна журналістика, Театр
  • Київ

Інформація

Посада

Директорка та головна редакторка видавництва «Антиквар»,  редакторка, театральна критикиня, заслужена журналістка України.

Освіта

Навчалася у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого. Закінчила Києво-Могилянську бізнес-школу.

Досвід та проєкти

Засновниця і видавчиня журналу «Український театр»(з 2021 р.)  Співзасновнця та креативна директорка ГО «Міжнародний інститут культурної дипломатії»(з 2017 р.) Старший викладач кафедри театрознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Предмети: Театральна критика, Основи журналістики (з 2005).

Понад 10 років без змін у діяльності займаюся реалізацією культурологічних медійних та видавничих проєктів, присвячених мистецтву, музейній справі, історії, збереженню культурних цінностей, популяризації української історії, культури, мистецтва у світі. Як директорка та головна редакторка Видавничого дому «Антиквар» вже після початку повномасштабного вторгнення ініціювала онлайн-проєкт «Час і натхнення»у форматі онлайн-бесід з представниками різних галузей культури, спрямований на підтримку професійної комунікації серед митців та мистецьких інституцій в Україні та Європі.

Напередодні повномасштабного вторгнення Видавничий дім «Антиквар», який вже понад 15 років видає однойменний журнал про мистецтво і колекціонування, повідомив про відновлення виходу друком видань «Український театр» та «Кіно коло» і створення медіахолдингу мистецької періодики, де виступила ініціаторкою та керівницею проєктів. Перші випуски журналів вийдуть друком у 2023 році.

Старша викладачка кафедри театрознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (вересень 2005 р. – теперішній час). Заступниця головного редактора, редакторка відділу «Культура та медіа» щотижневого журналу «Профіль-Україна» (березень 2005 р. – липень 2007). Оглядачка, колумністка, координаторка проектів, головна редакторка друкованої версії інтернет-виданння  «Телекритика» (вересень 2001 – лютий 2005). Заступниця редактора відділу «ЗМІ та популярної тематики», Щоденна всеукраїнська газета «День» (вересень 1996 – серпень 2001).

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження