Семерин Христина

Photo

Семерин Христина

Культурна аналітика, літературознавство

  • Гендер, Журналістика, Культура, Культурна журналістика, Медіа, Мода, Освіта, наука
  • Острог

Інформація

Посада

Редакторка наукового видання "Геопоетичні студії / Geopoetical Studies". Академічна дослідниця літератури, аналітикиня культури і медіа, журналістка.

Освіта

Вивчала літературну творчість та філологію в Острозькій академії. З жовтня 2019-го навчається на Ph.D. програмі з літератури. У 2021-му студіює українську літературу у Harvard Ukrainian Summer Institute. Учасниця 18 наукових конференцій та воркшопів в Україні, Австрії та Польщі. Переможниця десятка наукових конкурсів. Стажувалася на програмах Media Development Foundation як(2021), тренінгах від Асоціації української преси і Friedrich Naumann Stiftung (2016), Institut für Auslandsbeziehungen (2017) та ін. У 2016/2017 була стипендіаткою Президента України.

Досвід та проєкти

У 2021-му експертка Українського культурного фонду та експертка Українського інституту книги. З 2018-го року є редакторкою студентського альманаху "Геопоетичні студії". У 2020-му започаткувала академічний електронний журнал "Геопоетичні студії / Geopoetical Studies". З 2019-го року членкиня Української асоціації юдаїки. Працювала у регіональній журналістиці, викладала в університеті, розвивала креативне агентство, займалася SMM у кількох проєктах, мала наукову посаду в міжнародній команді з Голокост-освіти. Волонтерила у Червоному Хресті України та Українській благодійницькій мережі.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження