Семенова Ольга

Photo

Семенова Ольга

Психологія

  • Гендер, Охорона здоров'я, Права жінок, Протидія домашньому насильству, Психологія
  • Київ

Інформація

Радниця з організаційного розвитку та гендерних питань у Міжнародному благодійному фонді "Повернись живим". Тренерка, психотерапевтка у громадській організації "Інсайт". Консультантка та ведуча лекцій, тренінгів з питань протидії нерівності та насильства щодо жінок та дівчат. Психологиня, тренерка, незалежна експертка з роботи персоналу у некомерційних органіхаціях, громадська активістка.

Освіта

Міжрегіональна академія управління персоналом, факультет психології, спеціалізація – практичний психолог;

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність - медична психологія;

Московський державний університет імені М.В. Ломоносова, спеціалізація - Кризові стани в клінічній гештальт-терапії;

Завершує навчання на викладацькому курсі в асоційованих програмах Regent University, USA Терапевтка (2 ступінь) з EMDR (EMDR HAP, USA), Супервізорка курсу з травматерапії та психологічного консультування (УЄТС спільно з Regent University, USA).

Досвід та проекти

Консультантка з травматерапії та кризових станів, викладачка першого курсу у спільній україно-американській програмі з Regent University (VA, USA). Консультує громадські організації та проектні офіси державних установ. Психологиня-консультантка, супервізорка у Центрі Психологічного Консультування та Травматерапії "Open Doors" Працює як незалежна організаційна консультантка з 2014 року. Консультує громадські та державні організації за темами створення і навчання команд, розвитку співробітників. Допомагає зрозуміти, як реалізовувати себе в роботі, мотивувати і розвивати ефективність колективів. Розробляє і проводить програми навчання для активістів, соціальних працівників, військових. Має досвід в HR більше 10 років в сферах ІТ та ритейл бізнесі. Останні понад 7 років поєднує оргконсультування з приватним консультуванням осіб.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: pm.semenova.o@gmail.com


Місцезнаходження