Романцова Олександра

Photo

Романцова Олександра

Права людини

  • Гендер, Громадська діяльність, Держ. управління, Міграція, Права людини
  • Київ

Інформація

Посада

Виконавча директорка "Центру громадянських свобод".

Освіта

Закінчила Університет економіки та права "КРОК" за спеціальностями: "Міжнародна економіка", "Управління проектами".

Досвід та проекти

Працювала у головному офісі міжнародної фінансової групи BNP Paribas в Україні та в системі корпоративної освіти. Керувала комунікаційними та навчальними проєктами реформування мережі банківських відділень, а згодом приєдналась до процесу заключення великих системних контрактів банківського обслуговування.

Починаючи з 30 листопада 2013 року Олександра стала волонтеркою у громадській ініціативі "Євромайдан - SOS", яка базувалась в офісі "Центру Громадянських Свобод" протягом усього періоду Євромайдану.

З травня 2014 року Олександра розпочала свою професійну діяльність як правозахисниця в Центрі громадянських свобод. В період з 2014 року по кінець 2016 року Олександра координувала проєкт мобільного спостереження за порушеннями прав людини та військовими злочинами на Сході України в зоні АТО та за політичним переслідуванням в окупованому Криму. Мобільні групи, що виїжджали на ці території, складалися з волонтерів, юристів, активістів громадянського суспільства, правозахисників та журналістів. Спочатку вони проходили навчання, після цього в зоні ATO збирали докази порушень прав людини та військових злочинів під час конфлікту на Донбасі. Окрім координації цього проєкту, Олександра також виїжджала в складі цих та інших міжнародних груп мобільного моніторингу на Схід України більше 40 разів.

З 2015 року і до цього часу Олександра також відповідає за міжнародну адвокацію результатів роботи Центру. У рамках цієї діяльності вона постійно співпрацює з такими міжнародними організаціями, як ОБСЄ, ЄС, ООН, Рада Європи, а також міжнародними правозахисними організаціями та їхніми об'єднаннями. З вересня 2018 року, Олександра є виконавчою директоркою "Центру Громадянських свобод".

Інтерв'ю з Олександрою Романцоваою на Громадському радіо.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження