Рибак Валерія

Photo

Рибак Валерія

Прозорість та доступність судової влади

  • Права людини
  • Київ

Інформація

Правозахисниця, розробниця та координаторка проекту "Суд людською мовою", засновниця та керівниця ГО "Вектор прав людини".

Освіта

Академія муніципального управління, юридичний факультет, спеціалізація: правознавство;

Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету, Магістерська програма Управління неприбутковими організаціями;

Підготовка на різних освітніх заходах неформальної освіти та професійних програмах як в Україні, так і за кордоном, зокрема в Інституті соціальних досліджень та психокорекції, освітня програма: "Сучасна психокорекція" за напрямком гештальт-терапія (Україна, Тернопіль/Хмельницький); програма "Відкритий Світ" (США, Вашингтон, Атланта).

Досвід та проекти

Сфера професійних інтересів включає теми захисту свободи мирних зібрань, права на справедливий суд, зокрема у частині доступу до правосуддя, права на відкриті слухання.

Працювала аналітикинею у державній організації "Урядовий контактний центр" у 2010 – 2012 роках. Розвивала та координувала групу громадського спостереження "ОЗОН»" з 2013 по 2016 рік. Тренерка за темою "Партнерство поліції і суспільств" у професійній підготовці підрозділів патрулювання МВС (для міста Києва) у 2015 році.

Учасниця міжнародних спостережних місій за мирними зібраннями у Російській Федерації та Вірменії у 2013-2015 роках. Організаторка та тренерка першої системної тренінгової програми для прес-секретарів судів. Організовувала системний моніторинг за судовими процесами в Україні у 2013 – 2016 роках та готувала звіти про рівень дотримання права на справедливий суд в Україні. Це сприяло впровадженню  механізму трансляцій судових засідань технічними засобами судів. Ініціаторка використання судових трансляцій як освітнього інструменту у підготовці працівниць/працівників у закладах вищої освіти.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: valeriia.rybak@gmail.com


Місцезнаходження