Репік Світлана

Photo

Репік Світлана

Гендер, управління проектами

  • Гендер, Громадська діяльність, Держ. управління
  • Київ

Інформація

Досвід та проекти:

• Проведення дослідження з оцінки та підготовка огляду актуальних політик і законодавчих змін у сфері рівного доступу і участі в процесі прийняття рішень, визначення проблем і заходів щодо підвищення потенціалу жінок для участі в процесі прийняття рішень та лідерства в Україні (дослідження Європейської Комісії "Жінки в органах влади та в процесі прийняття рішень").

• Проведення дослідження у сфері гендерних питань, опрацювання результатів, проблемних питань в Україні та підготовка рекомендацій. Аналіз національного статистичного потенціалу щодо гендерних питань (місія Європейської Комісії "Дослідження гендерних профілів країн Східного партнерства").

• Координація впровадження субгрантів на регіональному рівні, моніторинг ефективності проектів та підготовка рекомендацій. Управління інформаційним компонентом проекту (PR) (проект USAID "Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, щодо представників груп найвищого ризику в медичних закладах України").

• Впровадження інноваційних проектів у сфері розвитку громадянського суспільства

Обіймає посаду завідувачки сектора координації заходів TAILEX відділу управління проектами Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу

Додаткові матеріали:

Світлана Репік: гендерні стереотипи й досі займають міцну позицію у суспільстві

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: svitlana.repik@gmail.com


Місцезнаходження