Репік Світлана

Photo

Репік Світлана

Гендер, управління проектами

  • Гендер, Гендерні квоти, Гендерна демократія, Громадська діяльність, Держ. управління
  • Київ

Інформація

Посада

Експертка з гендерних питань.

Досвід та проєкти

Провела дослідження з оцінки та підготовка огляду актуальних політик і законодавчих змін у сфері рівного доступу і участі в процесі прийняття рішень, визначення проблем і заходів щодо підвищення потенціалу жінок для участі в процесі прийняття рішень та лідерства в Україні (дослідження Європейської Комісії "Жінки в органах влади та в процесі прийняття рішень").

Брала участь у дослідженні у сфері гендерних питань, опрацювання результатів, проблемних питань в Україні та підготовка рекомендацій. Аналіз національного статистичного потенціалу щодо гендерних питань (місія Європейської Комісії "Дослідження гендерних профілів країн Східного партнерства").

Координувала впровадження субгрантів на регіональному рівні, моніторинг ефективності проєктів та підготовка рекомендацій. Управління інформаційним компонентом проєкту (PR) (проект USAID "Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, щодо представників груп найвищого ризику в медичних закладах України").

Впроваджувала інноваційні проєкти у сфері розвитку громадянського суспільства

Обіймає посаду завідувачки сектора координації заходів TAILEX відділу управління проектами Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу

Додаткові матеріали:

Світлана Репік: гендерні стереотипи й досі займають міцну позицію у суспільстві

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження