Поєдинок Ольга

Photo

Поєдинок Ольга

Міжнародне право, Конституційні процеси

  • Міграція, Міжнародні права, Наука, Освіта, Права жінок, Права людини, Право
  • Київ

Інформація

Посада

Голова комітету Національної асоціації адвокатів України з питань юридичної освіти, викладачка Вищої школи адвокатури при НААУ. Доцентка кафедри міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адвокатка.

Освіта

Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, міжнародне право. Кандидатка юридичних наук.

Досвід та проєкти

Поєднує практичну юридичну роботу як адвокатка з науковою та викладацькою діяльністю як доцентка кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Спеціалізується на темі громадянства та інших аспектах особистого статусу, правах мігрантів, міжнародному приватному праві, зокрема на питаннях міжнародного викрадення дітей. Є авторкою численних наукових та науково-практичних публікацій з актуальних питань міжнародного публічного та приватного права.

Очолює правління ГО "Студія сучасного права", Комітет з юридичної освітньої політики та Секцію міжнародного сімейного права Комітету сімейного права всеукраїнської громадської організації "Асоціація адвокатів України". Членкиня правління громадської організації "Центр сімейно-правових досліджень" та громадських рад при Міністерстві освіти і науки України та Державній міграційній службі України. Як експертка з питань зобов’язань України за міжнародним правом співпрацює з українськими органами державної влади та міжнародними організаціями.

Ефіри з Ольгою Поєдинок на Громадському радіо

Ольга Поєдинок в ефірі "Радіо НВ" про подвійне громадянство в Україні

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження