Пінчук Олена

Photo

Пінчук Олена

Робота з громадами, урбаністика

 • Екологія, Урбанізм
 • Рівне

Інформація

Посада

Членкиня виконавчого комітету Рівненської міської ради та Координаційної ради з безпеки руху виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Освіта

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, історико-соціологічний факультет (2002). Навчалася у Національному університеті водного господарства та природокористування, спеціальність "Публічне управління та адміністрування", магістриня.

Навчалася в літній школі CANactions School for Urban Studies "Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності" (2018 рік). Навчалася в Академії жіночого лідерства Українського жіночого фонду.

Досвід та проєкти                

З 2021 року - членкиня виконавчого комітету Рівненської міської ради. З квітня 2021 року - членкиня Координаційної ради з безпеки руху виконавчого комітету Рівненської міської ради. Приватна підприємиця, займаюсь консультуванням у сфері планування та розвитку міського простору (з 2017 року). Координаторка Ініціативної групи “Рівне – місто дружнє до дитини”. Членкиня групи “Міське середовище” коаліції громадських організацій "Рада реформ Рівного".

Позаштатна радниця міського голови м.Рівне з питань міського середовища.

Експертка-менторка робочої групи з просторового розвитку та мобільності проєкту "Створення та організація діяльності навчальної мережі міст з інтегрованого міського розвитку"(2021 рік). Консультантка з питань мобільності і безпеки руху проекту "Кращі практики місцевого самоврядування", що реалізовувався коаліцією громадських організацій "Рада реформ Рівного" (2021 рік).

Координаторка проєкту "Рейтинг доступності міст України "Тостер" у м.Рівне (2020 рік). У 2018 - 2020 роках - менеджерка відділу урбаністики ТОВ "Майстерня МОСТ" (проведення досліджень публічних просторів, координація процесу розробки та втілення проектів будівництва та ремонтів громадських просторів Рівного).

2017 - 2018 - керівниця проекту РОО ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА" "Ефективне управління і роль мешканців" (розробка положення "Про публічні консультації", проведення публічних консультацій щодо облаштування парку).

Менеджерка проєкту ММГО "Екоклуб" "Впровадження системи утилізації ртутовмістних ламп у м.Рівне" (2012 рік).

1999 - 2010 - менеджерка проєктів Рівненської обласної громадської організації "Комітет виборців України", координаторка кампаній незалежного спостереження на виборах різних рівнів (1999-2010 рр).

Проведені семінари:

2020-2021:

 • "Гендерно чутливе містопланування"
 • "Міста комфортні для людей похилого віку і дітей"
 • "Підстави та механізми управління паркуванням в містах"
 • "Як зробити вулиці міста безпечними. Концепція Vision Zero"

Публікації:

Авторка "Звіту про ситуацію у сфері безпеки дорожнього руху у м.Рівне у 2018 – 2020 роках" та "Рекомендацій для підвищення безпеки дорожнього руху у м. Рівне, 2021 р.".ґ

Авторка публікацій на тему урбаністики для Коаліції громадських організацій "Рада реформ Рівного" в рамках Програми сприяння громадській активності "Долучайся!" (USAID), зокрема:

 • Забудова Рівного: ущільнення чи розростання. Який шлях обрати?
 • Що не так з ремонтами вулиць у Рівному
 • Як зробити вулиці міста безпечними
 • Чи потрібні в Рівному підземні переходи?
 • Дитячі майданчики Рівного - турбота про дітей чи імітація?

Авторка блогів та тему урбаністики на сайті Агенції журналістських розслідувань "Четверта влада".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження