Павленко Тетяна

Photo

Павленко Тетяна

IT-сфера

  • IT-сфера
  • Київ

Інформація

Посада

Founder аутсорсінгової IT-компанії Evowill, яка займається розробкою на Ruby для західних стартапів. Senior Ruby developer і менторка.

Освіта

У 2013 році закінчила Таврійський національний університет імені Вернадського, факультет слов’янської філології і журналістики.

Досвід та проєкти

З 16 років працювала журналісткою і редакторкою, але в 2016 році радикально змінила фах і самостійно вивчила Java. Потрапила в компанію OneSurgery, яка займалася розробкою додатку для пластичних хірургів, де вивчила Ruby. Після того майже два роки присвятила роботі в аутсорсінговій компанії Polytech Software, де отримала можливість попрацювати із проектами на Ruby, Go-lang, Java, Kotlin. Займалася розробкою і автоматизацією тестування. Під час карантину як фрілансерка почала співпрацювати із багатьма проєктами, і в результаті на початку 2021 року створила власну команду. Окрім роботи, читала лекції про фемінізм і організовувала феміністичні акції. Лекторка проєкту STEM is FEM, націленого на популяризацію STEM-спеціальностей серед дівчат.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження