Інформація
Посада
Психологиня Міського центру дитини. Спеціалістка по роботі з випадками насильства над дитиною.
Освіта
Національний авіаційний університет, факультет психології та соціології, спеціальність “психологія”, спеціалістка, (2010).
Додаткова освіта
Дитяче консультування та психотерапія (2010-2012).
Навчальний курс “Сімейно орієнтований підхід в роботі з кризовими сім’ями з метою забезпечення захисту прав дітей”. Процес проведення розслідувань в роботі служб у справах дітей (2010-2012).
Соціально-психологічний супровід сім'ї на всіх етапах розкриття ВІЛ-позитивного статусу дитині (2013).
Тренінги “Захисти дитину від сексуального насильства”, “Робота з дітьми з урахуванням травми”, “Як стати успішним тренером” (2013).
Навчальна програма для тренерів “Методики індивідуальних планів роботи з дитиною та сім’єю” (2013-2014).
Тренінг з підготовки тренерів по курсу “Cтатеве виховання та основи репродуктивного здоров’я” (2012).
Методика опитування дитини в “зеленій кімнаті”. Експертиза виявлення фактів жорстокого поводження з дітьми, які стали жертвами або свідками насильства (2016).
Школа педагогіки травми “Особливості наративного підходу в роботі з травмою” (2016-2017).
Учасниця програми програми обміну “Open world program” (2017).
Combating Human Trafficking along Migration Routes/ Simulation-Based Training. 2018 Italy.
Досвід та проекти
Психологиня, залучена тренерка у Київському міському центрі соціальних служб для сімей, дітей, молоді (20013-2014). З 2012 року дитяча та сімейна психотерапевтка (приватна практика). Експертка-консультантка проекту "Зміцнення потенціалу Національної поліції задля забезпечення якнайкращих інтересів дитини". Психологиня у проєкті "Стажери" на "Новому каналі" (2014). Психологиня телепроекту "Серце підкаже" на телеканалі "Інтер" (2012).
З 2016 року тренерка у Центрі педагогіки травми. Консультантка Гарячої лінії для представників Національної поліції (з 2018 року).
Розробка та проведення тренінгів
- Психологічні особливості та основні напрямки роботи з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, дітьми з інвалідністю. Для фахівців соціальної роботи.
- Організація психологічного супроводу дитини в процесі розслідування факту сексуального насильства.
- “Дитина двох сімей” (про адаптацію дитини-сироти в сімейній формі виховання). Для усиновителів, батьків-вихователів, опікунів, працівників соціальної сфери.
- Особливості дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Впровадження концепції сильних сторін, методики індивідуальних планів.
- “Як розповісти дітям про війну”. Для батьків, спеціалістів соціальної сфери.
- “Як змінюється моє тіло?” Для підлітків.
- “Соціально-психологічні особливості виявлення та реагування на випадки насильства”. Мобільні бригади, працівники поліції, представники соціальної сфери
- “Спецкурс для нелінивих батьків” про розпізнавання потреб дитини, формування прив’язаності, корекції негативної поведінки, профілактики ризикованої поведінки дітей.
Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]