Осмоловська Альона

Photo

Осмоловська Альона

PR, комунікації

  • Держ. управління, Енергетика, Комунікації
  • Київ

Інформація

Посада

Голова корпоративних комунікацій у НАК Нафтогаз.

Освіта

Отримала академічний ступінь магістра наук з менеджменту в Магдебурзькому університеті ім. Отто фон Геріке (факультет економіки і менеджменту) та бакалавра управління бізнесом у Міжнародному Християнському університеті (Київ).

Досвід та проєкти

Директорка з корпоративних комунікацій компанії "Нафтогаз України". Відповідає за створення і реалізацію інформаційної політики групи Нафтогаз, здійснення взаємодії з громадськістю, ЗМІ, органами державної влади, надання роз’яснення щодо актуальних питань ведення бізнесу, формування позитивного іміджу компанії.

5 років працювала директоркою з маркетингу та комунікацій найбільшої інвестиційної компанії України Dragon Capital, де відповідала за просування повного спектру фінансових послуг компанії.

Ще раніше обіймала посаду директорки з корпоративних фінансів та зв’язків з громадськістю інвестиційної компанії "ХХІ століття". На цій посаді відповідала за зв’язки з інвесторами, приймала участь у підготовці первинного розміщення компанії (IPO) на Лондонській фондовій біржі в 2005 році, контролювала підготовку двох випусків єврооблігацій в 2007 році (175 млн дол.) і 2008 році (150 млн дол.), а також відповідала за реструктуризацію випуску єврооблігацій в 2009 році.

Засновниця іменної стипендії Альони Осмоловської у Київській школі економіки.

Додаткові матеріали:

Гаряча вода для Києва: чи буде вирішено проблему?

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження