Орлова Юлія

Photo

Орлова Юлія

Видавничий бізнес

  • Бізнес, Видавнича сфера, Культура
  • Харків

Інформація

Посада

Генеральна директорка видавництва "Vivat" (Група компаній "Фактор"), українська бізнес-леді, топ менеджерка , Членкиня правління Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів.

Освіта

Навчалася у Харківському державному університеті ім. О. Горького.

Досвід та проєкти

З 1991 року працювала у видавництві Фоліо керівницею відділу продажів. У 2004 році створила власне видавництво "Аргумент-Принт". З 2013 року  очолює пост Генеральної директорки видавництва Vivat, яка є в складі Групи компаній "Фактор". У 2013 році здобула MBA освіту. У 2019 пройшла курс "Стратегічний маркетинг" в Києво-Могилянській бізнес школі та була відібрана на програму "Відповідальне лідерство" від Aspen Institute Ukraine, зараз є активною членкинею спільноти Аспен. У 2019 році увійшла в раду Комітету гуманітарної політики.

Два роки поспіль входить до рейтингу "100 людей культури України" "Новое Время". Увійшла у ТОП-100 найуспішніших жінок України за версією журналу "Новое время" у 2019 році. Увійшла у рейтинг бізнес-леді України SHE Rank TOP 100. У березні 2019 року увійшла до складу жіночої делегації ООН на 63-ій сесії ООН. У 2020 році Юлія Орлова була серед п'ятьох номінанток Національної премії "Жінка України" в номінації "Бізнес. Менеджмент".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження