Орлова Дарія

Photo

Орлова Дарія

Медіа, журналістика

  • Журналістика, Медіа, Освіта, наука
  • Київ

Інформація

Викладачка Могилянської школи журналістики, PhD в галузі "масові комунікації", дослідниця медіа, журналістики та комунікацій.

Освіта

PhD програма, Автономний Університет Барселони (UAB) та Національний університет "Києво-Могилянська академія".  Ступінь PhD в галузі “масові комунікації". Тема дисертації: “Representation of ‘Europe’ in the Mediatized Discourse of Ukrainian Political Elites” (2008-2013).

Національний університет "Києво-Могилянська академія", факультет соціальних наук і соціальних технологій, кафедра політології. Магістриня політології. (2006-2008).

Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет соціальних наук і соціальних технологій, кафедра політології. Бакалавриня політології. (2002-2006).

Досвід та проекти

2010 - до сьогодні: старша викладачка Національного університету "Києво-Могилянська академія", факультет соціальних наук та соціальних технологій, Могилянська школа журналістики. Курси: “Теорія медіакультури”, “Методологія досліджень медіа”.

2016 (березень-червень): запрошена викладачка, Центр з вивчення Росії, Східної Європи та Євразії, Стенфордський університет, США. Курс: “Media, Democratization and Political Transformations in post-Soviet societies”.

2012-2015: редакторка, “Європейська обсерваторія журналістики”.

2007-2008: журналістка, Kyiv Post.

Окрім академічних досліджень консультує та проводить дослідження, пов'язані з медіа та журналістикою для неурядових організацій та аналітичних центрів. Зокрема, була залучена як старша експертка з медіа до проекту оцінки програми У-Медіа (2015р.), як дослідниця - до проекту “The Computational Propaganda” Оксфордського інституту з вивчення Інтернету (2017 р.), розробляла методологію та брала участь у низці інших дослідницьких проектів. З 2017 року є авторкою щорічного звіту "Freedom of the Net" по Україні (проект Freedom House).

Інтерв'ю з Дарією Орловою на Громадському радіо

Інтерв'ю з Дарією Орловою на "Детектор медіа". 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: orlova@ukma.edu.ua


Місцезнаходження