Однорог Анастасія

Photo

Однорог Анастасія

Легка атлетика

  • Права людини, Спорт
  • Київ

Інформація

Освіта:

2001 р. – здобувала ступінь бакалавра фізики в КПІ( Національний університет Київський Політехнічний інститут, фізико-математичний факультет).

2014 р. – здобуває ступінь магістра з управління освітою, диплом з відзнакою МАУП ( Міжрегіональна академія управління персоналом, факультет міжнародних відносин та лігвістики ).

Досвід та проекти:

 18-кратна переможниця та призерка чемпіонатів Києва, обласних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики.

Співзасновниця та член правління 3-х громадських організацій:

2010-2012 рр. Черкаський обласний Благодійний Фонд "Нове життя" (допомога кризовим сім’ям та жінкам у Черкаській області),
з 2010 р. – голова наглядової ради правозахисної громадської організації "Народ вимагає",
з 2011 р. – співзасновниця Благодійного Фонду "Планета в руках дітей" (робота с сиротами в інтернатах, допомога у всиновленні, та робота з постраждалими дітьми з зони АТО та дітьми переселенців).

Обиралася членом Громадських Рад при Міністерстві закордонних справ України (заступниця голови комітету), при Міністерстві соціальної політики та Міністерстві культури України.

Наразі є докторанткою Інституту соціальних наук та самоврядування МАУП, працює над докторською дисертацією, спеціалізується на питаннях миру, ненасильства та вирішення конфліктів, розвиваю Рух "Ми за Мир Сьогодні" (We are for Pеace Today), є авторокою-упорядницею мотивувальної брошури для людей, що зазнали каліцтва у зоні АТО, та автором книги "Прощай оружие или 3 способа решать конфликты без войны".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: odnorog@yahoo.com


Місцезнаходження