Одарченко Катерина

Photo

Одарченко Катерина

Політтехнологія, політична комунікація

  • Вибори, Міжнародна політика, Політика, Політологія, Політтехнології
  • Київ

Інформація

Посада

Політтехнологиня, партнерка компанії "SIC group USA LLC". Членкиня International Governmental Affairs Professionals Association (IGAPA). Керівниця некомерційної організації «Інститут демократії та розвитку «ПолітА».

Освіта

Навчалася у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Досвід та проєкти

Практикує у сфері політичних комунікацій і проектів. Має практичний досвід у реалізації всеукраїнських кампаній і політичних проектів, проектів партійного будівництва.

Катерина має дев’ятирічний досвід роботи з розбудови демократії та управління демократичними кампаніями. Вона є автором понад 500 публікацій про прозоре державне управління, управління кампаніями, належне врядування та розвиток громадянського суспільства. Вона також є автором посібника «Гра у вибори» для політиків у Східній Європі та Центральній Азії для розбудови демократичних інституцій та контролю за виборами.

Катерина ініціювала кілька законопроектів в Україні про демократичні вибори, права жінок та зміцнення інституцій. Катерина також ініціювала проекти з Європейським парламентом щодо імплементації законів ЄС в українське законодавство. Вона організувала 12 програм обміну досвідом для професіоналів ЄС та державних адміністраторів у США, установах ЄС, ОАЕ та Ізраїлі. Має понад п’ять років досвіду співпраці з українською та східноєвропейською пресою, часто пише для американських аналітичних центрів, бере участь у медіакомунікації.			

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження