Никорак Ірина

Photo

Никорак Ірина

Політика, військова форма для жінок

  • Військова справа, Ветеранство, Гендерна політика, Жінки на війна, Жіноче лідерство, Політика
  • Київ, Україна

Інформація

Посада

Народна депутатка 9-го скликання, входить  до складу Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Голова Підкомітету з питань реабілітації ветеранів.

Освіта

Здобула юридичну освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Закінчила економічний факультет Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та отримала диплом спеціалістки у галузі фінансів. Отримала диплом магістра державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "політичне та публічне управління". Отримала диплом магістра бізнес адміністрування в Інституті післядипломної освіти Університету "Крок" за спеціалізацію "управління бізнес процесами та проектами", а також  диплом MBA в "Швейцарській бізнес-школі Montreux".

Досвід та проєкти

У 2022-му заснувала ініціативу із забезпечення жінок-військовослужбовців жіночою формою "ArmWomenNow", а також ArmWomen Hub для надання психологічної підтримки жінкам-військовим та ветеранкам. Авторка і ведуча YouTube-каналу про жінок-військовослужбовиць ArmWomenBlog.

У 2020 році обрана до Київської міської ради. Членкиня постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, перша заступниця комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою. Голова міжфракційного обʼєднання Україно-Китайської співпраці. 

У 2015 році обрана депутаткою Київської міської ради. Членкиня постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, радниця Київського міського голови. Того ж року Ірина Никорак заснувала ГО "Смілива Україна".  

З 2014 року – секретарка Депутатських груп ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою, Австрією та Королівством Саудівської Аравії. Голова Міжфракційного Об'єднання "Україно-Китайської співпраці". Голова громадської організації "Наш Парк Оболонь".

У 2012-2014 працювала юрисконсульткою в девелоперській компанії. 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження