Мусаковська Юлія

Photo

Мусаковська Юлія

Маркетинг та зв'язки з громадськістю

  • IT-сфера, Реклама та PR
  • Львів

Інформація

Працює в царині маркетингу у галузі інформаційних технологій.

Освіта:

У 2005 році з відзнакою закінчила факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

Проекти та досвід:

Працює PR-менеджеркою в комнанії SoftServe.

Сhief Marketing Officer компанії PLVision, фахівчиня і менеджерка у сфері маркетингу та комунікацій, 13+ років досвіду в міжнародному бізнесі (попередні - IKEA Industry Group, Nexia DK, SoftServe, ELEKS), з них 10+ років у ІТ. Реалізувала велику кількість проектів, спрямованих на підвищення brand awareness для великих аутсорсинг-брендів, серед них - проекти, відзначені Horizon Interactive Awards та Ukrainian Design: The Best Of.

Відповідає за створення та втілення Marketing та Business Development стратегії у PLVision - нішевій технологічній компанії, яка спеціалізується на розробках IoT, Embedded та Computer Networking. З нещодавніх проектів - проведення повномасштабного ребрендингу, успішний запуск лідогенераційних кампаній.

Засновницята співорганізаторка мітапів Marketing Lessons Learned для обміну досвідом серед професійної спільноти маркетологів.

Паралельно існує у світі художньої літератури, авторка чотирьох книжок та перекладачка поезії. Любить подорожувати, слухати музику з вінілу, цікавиться психологією. Перекладає шведську поезію (Тумаса Транстремера, Карін Бойє та інших) українською та сучасну українську поезію англійською мовою.

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: julia.musakovska@gmail.com


Місцезнаходження