Мелень-Забрамна Ольга

Photo

Мелень-Забрамна Ольга

Екологічне право

  • Громадська діяльність, Екологія, Право
  • Львів

Інформація

Посада

Українська юристка, правозахисниця і екологічна активістка. Керівниця юридичного відділу міжнародної благодійної організації "Екологія.Право.Людина".

Освіта

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка та отримала диплом за спеціальностями "Правознавство" та перекладача професійної літератури.  У 2009 році здобула ступінь магістра екологічного права в Ноттінгемському університеті (Велика Британія).

Досвід та проєкти

У 2001 році розпочала свою діяльність у якості екологічного волонтера в Міжнародній благодійній організації "Екологія-Право-Людина", згодом обійняла посаду помічника юриста. З 2002 року працювала юрисконсультом, а з середини 2005 року — керівником юридичного відділу.

Працюючи адвокаткою, використовувала легальні засоби для припинення будівництва каналу в дельті Дунаю, одній з найцінніших водних територій в світі. За свою діяльність Ольга була піддана нападкам з боку уряду, що був при владі до Помаранчевої революції. Тренерка навчального курсу для суддів-викладачів на тему "Охорона довкілля та права людини" (2015).

Членкиня мережі юристів-екологів ELAW (Environmental Law Alliance Worldwide).

У 2008 році Ольга була однією з п'яти українців, що брали участь в естафеті Олімпійського вогню перед Олімпіадою у Пекіні.

Лауреат найпрестижнішої міжнародної премії в сфері охорони довкілля — екологічної премії Ґолдмана (2006). Премію Ользі у Сан-Франциско вручив губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеґґер.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження