Матвієнко Оксана

Photo

Матвієнко Оксана

Туризм

  • SMM, Туризм
  • Київ

Інформація

Посада

Гід та smm-менеджерка у туристичній компанії Kraina UA. Адміністраторка студії трансформації душі та тіла.

Освіта

Закінчила Харківський національний університет міського господарства імені О. Бекетова за спеціальністю"Туризмознавець" (магістр).

Досвід та проекти

Працювала туристичним гідом у Туреччині (2014р.), Таїланді (2016р.) та В'єтнамі (2016-2018 р.р.)

З 2018 року працює у туристичній компанії Kraina UA (Київ). Розробляє та організовує нові та удосконалює вже відомі маршрути для подорожей Україною. Авторка та кураторка Школи гідів від Kraina UA.

Закінчила курс художньої фотографії в школі ІЦФ (Харків). Курс створення Landing page в школі ProFreelance. Курс Smm спеціаліста в академії IMB (Київ). Курс копірайтинга від журналістки Юлії Гришанової.

Ще зі студентських років почала вивчати туристичний потенціал України. Разом з друзями відвідали чи не всі визначні пам'ятки Галичини, Полісся, Слобожанщини, Наддніпрянщини та Приазов'я. Відвідала 37 країн: Болгарія, Туреччина , Єгипет, Молдова, Росія , Таїланд, Білорусь, Лаос , Чорногорія , Боснія та Герцеговина, Албанія, В'єтнам , Китай(Гонконг), Камбоджа , Малайзія , Індонезія , Сінгапур , Франція, Шрі Ланка , Індія , Непал , ОАЕ, Чехия, Румунія , Естонія, Фінляндія, Австрія , Словаччина , Кіпр , Греція , Німеччина , Люксембург, Бельгія , Польща , Литва , Швеція , Латвія. Розробляє маршрути подорожей для себе та друзів, не користуючись послугами туристичних операторів. Під час самостійної подорожі Індією, тримала 10-денну обітницю мовчання в храмі Віппасана.

Спеціалізується на подорожах наодинці, розробленні туристичних маршрутів, створенні та просування контенту у соціальних мережах.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження