Маслова Ольга

Photo

Маслова Ольга

Клітинна біологія

  • Біологія
  • Київ

Інформація

Українська вчена у галузі клітинної біології, популяризаторка науки, кандидатка біологічних наук, співзасновниця проектів Needorium та Nobilitet, блогерка, гостьова викладачка і наукова консультантка інноваційних проектів.

Освіта:

Навчалася у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У листопаді 2014 року захистила дисертацію "Морфофункціональні характеристики мезенхімальних клітин пуповини за модифікованих умов культивування" та здобула науковий ступінь "кандидат біологічних наук".

Досвід та проекти:

Авторка понад 40 наукових праць, опублікованих значною мірою у провідних міжнародних журналах, а також великої кількості науково-популярних статей. Співавторка боту для відслідковування менструального циклу Соломія. Ведуча програми "Наука як по маслу" на Громадському радіо.

З 2008 року працювала старшим лаборантом, а з 2009 по 2012 – молодшим науковим співробітником в Інституті генетичної та регенеративної медицини НАМНУ.

З 2013 по 2016 займала посаду заступника генерального директора з питань науки у одному з українських біобанків. Зараз залучена як с.н.с у проекти кафедри фізіології, біохімії рослин та біоенергетики, факультету захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП.

Основні теми її наукових інтересів: стовбурові клітини, тканинна інженерія, регенеративні технології, хронобіологія (ритми організму). Працювала в галузі дослідження стовбурових клітин у державних і в комерційних установах. Автор численних статей та доповідей на тему тканинної інженерії, регенеративних технологій, хронобіології та нейрохімії. Співзасновниця науково-популярної ініціативи Nobilitet та аромапроекту Needorium, співавторка календаря для жінок Solomia Today.

Зараз працює з біотехнологічними проектами як науковий консультант, з підлітками — в альтернативній школі, робить доповіді як запрошений лектор на різних заходах, пише науково-популярні статті, бере участь в проектах "Розсудливість" і "Школа довголіття", які спрямовані на популяризацію здорового способу життя.

 

Фото: Таисия Ястремская

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження