Мартинюк Олена

Photo

Мартинюк Олена

Мода, стиль

  • Мода
  • Київ

Інформація

Посада

Головна редакторка проєкту Words on Beauty, beauty-редакторка журналу l'Officiel Україна.

Освіта

Закінчила КНЛУ (англійська філологія), та Школу Журналістики НауКМА.

Досвід та проєкти

Працює в сфері моди з 2008-го року. Спершу у телепрограмі "Тиждень моди з Дар'єю Шаповаловою", в рамках якої протягом кількох років подорожувала по головним тижням моди у світі як журналістка. Згодом працювала fashion-оглядачем у журналі Marie Claire Україна. Також робила авторську радіо-передачу про моду на Gala Radio. Читає власний курс по fashion-журналістики у Києво-Могилянській Академії. Є fashion-експерткою Українського Культурного Фонду.

Її перша книга про моду була презентована на Книжковому Арсеналі у 2019 році, також була презентована на головних тижнях моди країни: Ukrainian Fashion Week and Lviv Fashion Week. Неодноразово брала інтерв’ю в головних гравців світу моди: Карл Лагерфельд, Соня Рікель тощо. З 2008-го року відвідує головні тижні моди світу: Нью-Йорк, Лондон, Мілан, Париж. Співпрацює з головними глянцевими виданнями країни: Vogue, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan тощо.

Веде колонку про моду в канадському журналі Flow та в англомовному виданні What’s On. Пише про культуру в новому діловому виданні The Page. Запустила свій проект wordsonbeauty.com - інтерв'ю з жінками-opinion-лідерами про спорт, харчування та красу.

Сайт-портфоліо

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження