Манченко Марина

Photo

Манченко Марина

Міграція, радикалізація, домашнє насильство

  • Гендер, Міграція, Права жінок, Права людини, Протидія домашньому насильству, Радикалізація
  • Палермо, Італія

Інформація

Посада

Менеджерка міжнародних проєктів (H2020, Horizon Europe, Erasmus+) у CESIE (НДО в Палермо, Італії).

Освіта

Має ступінь доктора філософії з прав людини, який захистила в Università degli Studi di Palermo у 2019 році, диплом магістра міжнародного маркетингу Міжрегіональної Академії Управління Персоналом та диплом бакалавра соціології (з відзнакою) факультету соціології Національного Технічного Університету України "Київський Політехнічний Інститут".

Досвід та проєкти

З 2019 року працює менеджеркою проєктів та дослідницею у італійській недержавній організації CESIE. Веде про'кти з міграції, радикалізації, гендерної рівності та репрезентації жінок у СТЕМ. Є експерткою з контролю якості проєктів.

Досліджує зв'язок між домашнім насильством та міграцією у контексті покоління 1,5.

З серпня по листопад 2017 року була запрошеною дослідницею кластера з міграції, розмаїття та справедливості (migration, diversity and justice) в Institute for European Studies при Vrije Universiteit, Брюссель.

З 2014 року працює над проєктами з прав людини, гендерної рівності, інтеграції та інклюзивності, соціального підприємництва та інтерактивної оповідки як інструменту соціальної роботи.

З 2013 року працює з людьми, що пережили домашнє насильство та з молодими мігрантами - в Україні, Таїланді та Італії. Також є тренеркою програми Erasmus+.

Володіє українською, англійською, італійською та російською мовами.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження