Лукащук Христина

Photo

Лукащук Христина

Практичний мінімалізм

  • Ілюстрація, Література
  • Львів

Інформація

Посада

Українська художниця, письменниця, ілюстраторка, експертка з практичного мінімалізму, архітекторка, блогерка, галеристка, лекторка, співзасновниця "Школи практичного мінімалізму".

Освіта

Навчалась у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. І. Труша (спеціальність - художня кераміка). Закінчила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю "Архітектура будівель і споруд".

Досвід та проєкти

Працювала у сфері архітектури. Була директором ЛКП "Місторемпроєкт". У 2000–2006 рр. брала участь у виставках декоративно-прикладного мистецтва. 2001 р. — персональна виставка живопису на склі "Великодня" у Львівському музеї етнографії.

Засновниця  арт-галереї "Коралі". Авторка та ілюстраторка серії біографічних артбуків "Микола Лемик" та "Михайло Сорока" про однойменних героїв визвольної боротьби, де оповідь рівною мірою творять як текст, так і художнє оформлення. Вийшли 2018 року у видавництві Discursus.

Блогерка на Штука на Zbruc.eu. Друкувалась у часописі "Дзвін" (поезія).

Лауреатка міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценарію та п'єс "Коронація слова" у 2008, 2009, 2010, 2012 роках.  Переможниця традиційного щорічного конкурсу імені Олеся Гончара журналу "Бористен" (м. Дніпропетровськ, 2015) — за високохудожні твори, спрямовані на духовне та патріотичне виховання дітей та юнацтва.

Найкращі дитячі ілюстратори незалежної України "Книжка року 2018". Короткі списки. Номінація "Дитяче свято": Михайло Сорока та Микола Лемик Запорізька книжкова толока 2018 р.:

Переможниця в номінації "Ілюстрована книжка року" "Топ БараБуки": "Сова, яка хотіла стати жайворонком" письменниця Галина Вдовиченко. Також ця книжка увійшла в довгі списки претендентів на "Книга року ВВС-2018" та до міжнародного каталогу "Білі круки 2019" ("White Ravens 2019").

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: artcoralli@gmail.com


Місцезнаходження