Лук'яненко Тетяна

Photo

Лук'яненко Тетяна

Фізична хімія

  • Наука, Освіта, наука, Хімія

Інформація

Посада

Професорка кафедри фізичної хімії ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».

Освіта

Закінчила Дніпропетровський національний університет у 2002 р. за спеціальністю хімія, хімік, викладач хімії.  Тема дисертації: “Електроосадження композиційних електрокаталізаторів на основі PbO2 з метансульфонатних електролітів”.

Досвід та проекти

Державні нагороди: лауреатка Премії Президента України для молодих вчених у 2014 р. за цикл робіт “Нанокомпозиційні електрокаталізатори для керованого синтезу”.

В 2009 році була визнана кращим молодим науковцем Дніпропетровської області в галузі технічних наук (диплом І ступеню). Була вченою секретаркою кафедри у період з 2006 – лютий 2018 р. У червні 2016 р. обрана заступницею голови Експертної ради МОН України з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних розробок молодих вчених.

Фіналістка Першої Української Премії «Для жінок в науці – 2018».

Публікації: авторка (співавторка) понад 170 наукових публікацій, з яких 55 проіндексовані міжнародною наукометричною базою Scopus. Індекс Гірша – 14, індекс цитування – 665 (станом на 01 квітня 2020 р.)

Сфера наукових інтересів: електрохімія оксидних і металоксидних матеріалів; електрокаталіз при високих анодних потенціалах; фізична хімія; електросинтез сильних окисників.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]