Лісова Юлія

Photo

Лісова Юлія

Правовий захист від дискримінації

  • Права людини, Право, Правова допомога, Юриспруденція
  • Одеса

Інформація

Посада

Адвокатка. Експертка та тренерка проектів Ради Європи та Канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні". Експертка UNOPS з питань реформування прокуратури та правова радниця Громадського центру правосуддя.

Освіта

Закінчила Національну академію прокуратури України, магістратура.

Досвід та проєкти

Працювала 5 років у прокуратурі. З 2012 року займається незалежною адвокатською діяльністю.

З 2014 по 2017 роки працювала в Координаційному центрі правової допомоги.

Постійно співпрацює з правозахисними організаціями, а також міжнародними організаціями як консультантка з правових питань. Є тренеркою в сфері підвищення кваліфікації для адвокатів, поліцейських, суддів.

Має досвід з 2014 року ведення стратегічних справ (нанесення тілесних ушкоджень в СІЗО, захист прав внутрішньо переміщених осіб, захист ромів, захист прав людей з психічними розладами і т.ін). Займається питанням захисту прав внутрішньо переміщених осіб, прав осіб, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, прав представників ромської національності, наркозалежних осіб та осіб які живуть з ВІЛ/СНІД, туберкульоз.

Спеціалізується на правовому захисті від дискримінації, кримінальних процесах, питаннях доступу до правосуддя та справедливого судочинства. Захист у ЄСПЛ.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження