Ламах Елла

Photo

Ламах Елла

Гендерна політика

  • Гендер, Гендерна демократія, Гендерна освіта, Гендерна політика, Гендерна рівність, Громадська діяльність, Права дітей, Права жінок, Протидія домашньому насильству, Протидія торгівлі людьми
  • Київ

Інформація

Посада

Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Центр "Розвиток демократії"», гендерна експертка, тренерка, активістка. 

Освіта

Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та здобула бакалаврський ступінь з психології та педагогіки. 

Здобула магістерський ступінь у Національній академії державного управління при Президентові України (НАДУ), протягом 2011-2014 - аспірантка кафедри державної політики й управління політичними процесами.

Досвід та проєкти

Координаторка програми Міжнародний фонд "Відродження"(1994-1998). Директорка програми дебатів та практичного права "Інформаційні методи дебатного центру". Проводила тренінги та семінари з теми дебатів та практичного права. Була редакторкою щомісячного журналу для молоді "Дебати" та журналів "Методологія дебатів", "Практичне право" та "Демократія для всіх"(1996-2001). Директорка програми грантів в організації "Жіночий консорціум України" від «Winrock International» (1998-2000).

Координаторка програми адвокації від «Winrock International», займалась правозахисною діяльністю для проєкту "Економічні можливості жінок" (2000-2004). Менеджерка програм від Holt International Children’s Services (2004-2005).

Директорка департаменту сімейної, гендерної політики і демографічного розвитку Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту (2005-2011). Займалась гендерними питаннями, питаннями родини, демографічних політик, запобігання домашнього насилля та протидії торгівлі людьми. Розробляла державні програми із забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, зокрема й останню Державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

Консультантка UNAIDS з питань гендерної складової у політиках щодо ВІЛ/СНІД в Україні. Також була тренеркою з питань гендерно-сензитивних сервісів для людей, що живуть з ВІЛ/СНІД для "Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД" (2012).

Директорка програм Центру розвитку демократії (ГО) з питань протидії насильству та торгівлі людьми, з гендерних питань трудових відносин, зайнятості та соціального захисту (2011-2014).

Авторка онлайн-курсу для керівників органів самоврядування з питань впровадження гендерної політики на місцевому рівні (4 повних модуля).

Також була головою Координаційного комітету Національної кампанії «Стоп насильству», членкинею авторської групи «Гендерні питання в Україні» (посібник для школярів), членкинею Громадської ради з захисту дитинства Міністерства у справах сім'ї, дітей та молоді, головою Центру розвитку демократії, головою Дебатного центру (ГО) та головою всеукраїнського комітету з захисту прав дитини. 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження